Dobór odpowiedniego systemu wentylacji mechanicznej ma olbrzymi wpływ na jakość i klimat powietrza w wentylowanych pomieszczeniach. Dobór odpowiednich urządzeń wentylacyjnych uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i przeznaczenia danego pomieszczenia, a także od wentylowanej powierzchni.

Inny system wentylacji zastosujemy w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych, a zupełnie inny w pomieszczeniach przemysłowych. W przypadku tych drugich, oprócz wymiany powietrza na świeże, chodzi również o usunięcie z pomieszczenia szkodliwych pyłów, substancji chemicznych i oparów.

http://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/wentylacja.jpghttp://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/wentylacja-150x150.jpgredakcjadom i mieszkaniedom,mieszkanie,wentylacjaDobór odpowiedniego systemu wentylacji mechanicznej ma olbrzymi wpływ na jakość i klimat powietrza w wentylowanych pomieszczeniach. Dobór odpowiednich urządzeń wentylacyjnych uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i przeznaczenia danego pomieszczenia, a także od wentylowanej powierzchni. Inny system wentylacji zastosujemy w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych, a zupełnie inny w pomieszczeniach przemysłowych....portal informacyjny - wiadomości wydarzenia informacje opinie