Busy do Holandii to główny obszar działalności firmy SpeedoTrans. Wozimy naszych pasażerów do Holandii i z Holandii do Polski. Nasza trasa obejmuje takie miasta jak: Toruń-Bydgoszcz-Poznań-Amsterdam-Rotterdam-Haga. Busy z naszego kraju do Holandii wyjeżdżają we wtorek, czwartek i niedzielę. A z Holandii do Polski kursują w dniach: wtorek, czwartek, piątek i niedziela. Trasę umila komfortowa jazda 9-osobowym busem, wyposażonym w klimatyzację, przyciemniane szyby, postojowe ogrzewanie i odtwarzacz DVD. Nasze busy obsługują wykwalifikowani kierowcy. Na czas przejazdu busa podwajana jest obsada kierowców. Na czas przejazdu pasażer objęty jest ubezpieczeniem OC.

Natomiast busy do Niemiec przemierzają krótszą trasę: Toruń-Bydgoszcz-Poznań-Berlin-Hanover-Essen-Kolonia. Busy do Niemiec z Polski wyruszają w wtorek, czwartek i sobotę, a z powrotem wracają do kraju w srodę, piątek i niedzielę. Trasę do Niemiec również obsługują 9-osobowe busy Renault Traffic.

Zachęcamy do podróżowania naszymi busami do krajów Europy Zachodniej.

http://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/busy-do-holandii.jpghttp://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/busy-do-holandii-150x150.jpgredakcjaaktualności i wydarzeniabusy,Holandia,Niemcy,przewozyBusy do Holandii to główny obszar działalności firmy SpeedoTrans. Wozimy naszych pasażerów do Holandii i z Holandii do Polski. Nasza trasa obejmuje takie miasta jak: Toruń-Bydgoszcz-Poznań-Amsterdam-Rotterdam-Haga. Busy z naszego kraju do Holandii wyjeżdżają we wtorek, czwartek i niedzielę. A z Holandii do Polski kursują w dniach: wtorek, czwartek, piątek...portal informacyjny - wiadomości wydarzenia informacje opinie