Jesteśmy na wymarzonym urlopie. Nie ma pogody nad naszym kochanym polskim morzem i co robić? Musimy zorganizować czas sobie i rodzinie. A czasu mamy mnóstwo, bo urlop długi.

Załóżmy, że jesteśmy w Kołobrzegu. Kołobrzeg to przepiękne miasto, które kusi turystów zabytkami i atrakcjami. Możemy zwiedzić Basztę Lontową, Pałac Brunszwickich, zabytkowy Ratusz w centrum miasta, czy słynną Latarnię Morską. Latarnia morska wznosi się na wysokości 26 m nad terenem, wysokość światła znajduję się na wysokości 36 m n.p.m. Nie możemy zapomnieć o słynnym molo. Molo to świeżo wyremontowana żelbetonowa konstrukcja, która obecnie świeci piekną iluminacją świetlną. Idelane miejsce na wieczorne spacery w towarzystwie morskiej bryzy.

kwatery prywatne Kołobrzeg

Kołobrzeg to również wielka baza noclegowa. Baza noclegów to wybór pomiędzy tanimi noclegami w pensjonatach, willach, kwaterach prywatnych, a luksusowymi hotelami. Wybieramy to, co dla nas najlepsze. Jedni lubią tani nocleg, gdzie można poczuć się jak w domu. Inni wybiorą śniadanie podane do łóżka przez boja hotelowego.

W Kołobrzegu na każdym kroku jesteśmy informowani o wolnych miejscach noclegowych, więc nie powinno być żadnego problemu z rezerwacją miejsc. A rezerwacji możemy dokonywać na różne sposoby: telefonicznie, emailem lub poprzez media społecznościowe.

Co komu wygodnie. Ważne, aby czas jaki chcemy spędzić z rodziną był w pełni wykorzystany. Miasto Kołobrzeg czeka na turystów z otwartymi ramionami.

http://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolobrzeg.jpghttp://xn--bulwarwka-b7a.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/kolobrzeg-150x150.jpgredakcjagalerie zdjęćturystyka i wypoczynekKołobrzeg,noclegi,pensjonatJesteśmy na wymarzonym urlopie. Nie ma pogody nad naszym kochanym polskim morzem i co robić? Musimy zorganizować czas sobie i rodzinie. A czasu mamy mnóstwo, bo urlop długi. Załóżmy, że jesteśmy w Kołobrzegu. Kołobrzeg to przepiękne miasto, które kusi turystów zabytkami i atrakcjami. Możemy zwiedzić Basztę Lontową, Pałac Brunszwickich, zabytkowy...portal informacyjny - wiadomości wydarzenia informacje opinie